Yatak

Yatak

Görünüm:

ABC Bedding - Stress Control Yatak

2.201,00TL

Günün Stresini Üstünüzden AtınKarbon elyafının yatak kumaşında kullanılması kumaşın kazandığı anti-statik özellik gün içinde oluşan stresin ve teknolojik ürünlerin oluşturduğu olumsuz ..

ABC Bedding - Milky Yatak

2.616,00TL

Her Zaman TertemizÖzel Milky kumaşında bulunan Kazein proteinleri cildi besler ve canlandırır. Cildin nem içeriğini dengeleyerek kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. Cildi yumuşak ve pürüzs..

ABC Bedding - Thermo Dynamic Yatak

2.278,00TL

Ferah Bir Uyku31 cm yüksekliği ve içerisinde kullanılan yüksek yoğunluklu sünger ve ABC Bedding tarafından özel olarak üretilen basınç dengeleyici bonel yaylar sayesinde vücut basıncını deng..

ABC Bedding - Chester Pocket Yatak

2.367,00TL

Özel Elegance kumaş ile Hypersoft süngerin kapitone edilerek, yüksek yoğunluklu süngerin paket yay sistemi ile birleştirilmesinden oluşur. Thermobond elyaf sayesinde hava dolaşımını etkin hale getirir..

ABC Bedding - Dream Yatak

1.899,00TL

Sadelikten Yana Olanlara...Özel üretim örme Elegance kumaş ile bir çok kumaşa göre daha dayanıklı ve doğaldır. Yüksek yoğunluklu sünger ve ABC Bedding tarafından özel olarak üretilen bası..

ABC Bedding - Latex Comfort Yatak

3.846,00TL

Sağlıklı Uyku, Doğal LateksTropikal kauçuk ağacının mucizesi doğal lateksin nefes alan gözenekli yapısı sayesinde ferahlık duygusu sağlar. Nem oluşumunu ve bakteri-mite oluşumunu engeller. Do..

ABC Bedding - Luxury Yatak

3.456,00TL

Çift Pocket Yay SistemiYatağın ped kısmında kullanılan mini paket yay sayesinde mükemmel bir konfor sağlanırken vücudun kan dolaşımını arttırıcı etki yapar. Özellikle uykuda terleme yaşayan ki..

ABC Bedding - Magnesia Yatak

3.593,00TL

Bulutların Üzerinde Olmak Gibi...Özel olarak üretilen Magnesia kumaş ile vücudunuzu saran ve boşluklarını dolduran yumuşacık Hypersoft süngerin kapitone edilerek, özel pedi ve yüksek standar..

ABC Bedding - Ocaliptus Yatak

3.421,00TL

Nemin Sizi Rahatsız Etmesine İzin VermeyinOcaliptus yatak, pedinde kullanılan yüzde yüz doğal yün sayesinde havadaki nemin içeriğini düzenler. Yaz - kış organik bir kullanım sağlar. Birbirinde..

ABC Bedding - Queen Yatak

2.894,00TL

Uykunuz BölünmezQueen Yatak; özel olarak üretilen Elegance kumaş ile Hypersoft süngerin kapitone edilerek yüksek yoğunluklu sünger ve paket yay sistemiyle birleştirilmesinden oluşur. Birbir..

ABC Bedding - Visco Lux Yatak (Pembe)

3.813,00TL

Visco Lux ile Pembe Düşlere YolculukVISCO; NASA tarafından uzay araştırmaları için keşfedilmiş özel bir süngerdir. Vücudumuzun ağırlığı ile şeklini alır ve korur. Bunun için hafızalı sün..

ABC Bedding - Patrice Yatak

3.049,00TL

Viskon KumaşNefes alan yapıya sahip, nem emiciliği yüksek pamuk saten karışımlı kumaştan özel olarak üretilen thermobond elyafla kapitone edilerek, bonel yay sistemi ile birleştirilmesinden ol..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)